Редакція Lenta.ru звинуватила російську владу у цензурі

СвітОлег Онисько, 12 березня 20147250
Редакція Lenta.ru звинуватила російську владу у цензурі
фото ZAXID.NET
Скріншот головної сторінки Lenta.ru

Редакція одного з найбільш впливових інформаційних сайтів у Росії опублікувала відкрите звернення до читачів, у якому звільнення головного редактора пояснюється посиленням цензури.

12 березня Олександр Мамут, власник об’єднаної компанії «Афиша-Рамблер-SUP», куди входить ЖЖ, Lenta.ru, Газета.Ru та ще низка популярних у російськомовному сегменті інтернету сайтів, звільнив головного редактора Lenta.ru Галину Тимченко.

Звільненню передувало попередження з боку влади стосовно публікації на Lenta.ru інтерв’ю із одним із лідерів українського «Правого сектору». У Росії лідера ПС Дмитра Яроша вважають екстремістом і навіть оголосили його у міжнародний розшук.

Після звільнення Галини Тимченко редакція опублікувала звернення, у якому назвала його порушенням закону про ЗМІ.

«Звільнення незалежного головного редактора і призначення керованої, в тому числі безпосередньо з кремлівських кабінетів, людини – це вже порушення закону про ЗМІ, де йдеться про недопущення цензури», – наголошується у зверненні, яке підписали кілька десятків спіробітників редакції Lenta.ru.

«За останні кілька років простір вільної журналістики в Росії драматично зменшився. Одні видання безпосередньо управляються з Кремля, інші – через кураторів, треті – редакторами, що бояться втратити роботу. Деякі ЗМІ закрилися, інші закриються у найближчі місяці. Біда не в тому, що нам ніде працювати. Біда в тому, що вам, здається, більше нічого читати», – пишуть російські журналісти до своїх читачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук