Релігійна війна

Патріарх Кіріл підклав свиню Київському митрополитові

БлогиБорислав Береза , 15 серпня 2014 139
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Не в перший раз, але і не в останній. Кирило Гундяєв зробив дуже важливий крок для зникнення РПЦ Московського патріархату. Філія ФСБ і ВВХ в Україні тепер може розглядатися, як агітпропівський структуру працюючу проти України. А значить слідом за закриттям ОРТ, Россия24, LifeNews та інших пропагандистських каналів Кремля і цей ворожий незалежної України інформаційно-зомбуючий проект повинен припинити свою діяльність в Україні.

Кирило написав листа Вселенському Патріарху, в якому звинуватив українську владу у викоріненні православ'я. Суть листа зводиться до того, що, починаючи з Майдану, розкольники і уніати "відкрито закликали до викорінення Православ'я" на території України, а "з початком бойових дій уніати і розкольники, отримавши в руки зброю, під видом антитерористичної операції стали здійснювати пряму агресію в відношенні духовенства канонічної Української Православної Церкви на сході країни". Тобто,. немає у нас з вами ніякої АТО - є релігійна війна "під видом АТО". Тобто, треба думати, Гіркін і Ко - це і є "духовенство канонічної УПЦ".

Тепер фактично провівши інформаційне вкидання негідник і корисливий очолює РПЦ хоче спровокувати внутрікофессіональний конфлікт, який може тільки ще більше розколоти суспільство в Україні. Цей мерзотник, що живе не за законами Божими, а за вказівкою Путлера, фактично підштовхує людей до першої релігійної війні ХХI століття в Європі. Так, наслідки для УПЦ і її прихожан після цього яскравого виступу будуть очевидні. Суспільство досить наелектризована - і черговий вкидання наклепу і українофобії від Московського патріарха може не переварити. Власне, спровокувати вибух ненависті до українських священикам УПЦ - "московським попам" та їх "зомбованим" парафіянам - і є справжня мета цього та подібних виступів з боку справжніх "московських попів". Їм потрібна наша ненависть, яка втілиться в страждання "братів у Христі" на території України. На всій її території, а не тільки в зоні АТО, де а ля гер ком а ля гер. Їм потрібна тут "церква-мучениця" - патріарх сам проговорився в своєму листі. Раз вони не можуть утримати тут РПЦ - то нехай тут замість неї в черговий раз удобрять землю новомучениками.

Головним же залишається не допустити, щоб ця провокація переросла в те, що хочуть отримати кремляді. І тепер цікава реакція не тільки новообраного Онуфрія, якого його рашістское начальство поставило у вкрай незручне становище, але представників української влади, які не мають право мовчки "проковтнути" подібну провокацію і не повинні піддатися на неї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук