РНБО готує стратегію повернення Криму

Президент України Петро Порошенко заявив, що вже найближчим часом буде презентована стратегія повернення Криму.

«Можу наголосити, що сьогодні стратегія завершується уже як цілісний документ у Раді національної безпеки і оборони і вона буде презентована найближчим часом… Крим залишається нашим першим пріоритетом», — наголосив Порошенко у п’ятницю, 5 червня, на прес-конференції, відповідаючи на запитання про те, коли буде презентована чітка стратегія повернення і звільнення Криму від російської окупації, інформує УНІАН.

Разом з тим Порошенко погодився, що необхідно підвищити рівень координації дій української влади в питанні повернення Криму.

«Але це не лише координація дій української влади. Я ще раз наголошую, що це позиція міжнародної солідарності навколо Криму», — зазначив глава держави, згадавши рішення Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй про засудження анексії Криму Росією.

Як повідомляв ZAXID.NET, 16 березня 2014 року у Криму відбувся так званий «референдум» про приєднання півострова до Росії, який пройшов на фоні окупації півострова.

18 березня Путін та самопроголошена влада Криму підписали договір про приєднання Республіки Крим та Севастополя до складу РФ.

20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували «угоду» з самопроголошеною владою Криму про приєднання до Росії на основі результатів «референдуму».

21 березня президент Росії Володимир Путін підписав ці закони, завершивши, таким чином, анексію кримського півострова.

2 липня міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що збитки, завдані Україні анексією Криму, склали 1 трлн 180 млрд грн.

4 лютого 2015 року Верховна Рада України визнала юрисдикцію Гаазького трибуналу щодо злочинів Росії в Україні, а 18 березня 2015 року прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Генпрокуратурі розпочати в Гаазькому трибуналі процес щодо анексії Криму Росією

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук