Росія глушить українські радіостанції в Криму, – правозахисники

Сигнал українських радіостанцій або перебивається російськими, або відсутній взагалі

Мінімум в 10 населених пунктах північного Криму український радіосигнал повністю заблокований. Ще в 9 населених пунктах сигнал заблокований частково. Про це 12 вересня повідомляє Кримська правозахисна група.

У населених пунктах Ішунь, Воїнка, Завіт-Ленінський, Червоноармійське чутно тільки по одній українській радіостанції. У Вишнівці, Новоолександрівка, Істочному і Зеленої Ниві - по 2 станції, а в Передмістному - 6 українських радіостанцій.

Біля КПВВ «Чонгар» на окупованій території Криму можна почути 5 українських станцій. Біля КПВВ «Чаплинка» на окупованій території чути сигнал чотирьох українських станцій. При цьому російське радіо «Супутник» віщає замість "Українського радіо". На трьох частотах мовить радіо «Море»: замість «Радіо НВ» і «Перець FM», а також на частоті 90,8 МГц. На частоті радіо "Промінь» віщають російські «Вести ФМ". Хвилю «Херсон FM» заглушає російське радіо «Ватан Седаси».

У 10 населених пунктах (Мартинівка, Солоне озеро, Ермаково, Придорожнє, Зарічне, Джанкой, Овочеве, Лобанове, Красноперекопськ, Армянськ) на українських радіочастотах чутні тільки російські FM-станції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук