Росія знайшла спосіб вільно транслювати свою пропаганду на територію Харківщини

Колегія Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) рекомендувала Харківській обласній державній адміністрації оперативно реагувати на негативні інформаційні впливи з Російської Федерації, повідомляє його прес-служба.

Як зазначили члени колегії Держкомтелерадіо, однією із загроз інформаційній безпеці України в Харківській області є те, що на території Російської Федерації розгорнуто потужну мережу аналогового телевізійного та радіомовлення, яка дозволяє приймати теле- та радіопрограми в Харківській області на відстані до 50 кілометрів від кордону. Зокрема, в Бєлгородській області РФ розгортається мережа наземного цифрового телерадіомовлення. Потужність передавачів першого мультиплекса, сигнали яких можна приймати в Харківській області, досягає 5 кВт.

Відтак колегія Держкомтелерадіо рекомендувала Харківській ОДА передбачити реалізацію невідкладних заходів щодо забезпечення покриття впевненим телерадіосигналом загальнонаціональних мовників районів, де такий сигнал відсутній і оперативно реагувати на негативні інформаційні впливи з боку Російської Федерації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук