Роскомнадзор попередив Російську службу новин ВВС, що може заблокувати їхній сайт

СвітРоман Ганкевич, 5 серпня 20145630

Роскомнадзор не виключив можливості блокування сайту Російської служби новин BBC. Таке рішення може бути прийнято через те, що Російська служба BBC відмовилася на вимогу Роскомнадзора видалити аудіо-інтерв'ю з Артемом Лоскутовим, в якому він закликає громадян вийти на несанкціонований «Марш за федералізацію Сибіру».

Про це у вівторок, 5 серпня, повідомляє російська газета «Известия».

На думку співробітників наглядового органу, в інтерв'ю містяться заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових заходах, що проводяться з порушенням встановленого законом порядку.

«За такі публікації ми можемо моментально заблокувати ресурс. Якщо йти цим шляхом, то ми можемо заблокувати сайт Російської служби BBC повністю на території нашої країни», - повідомили у Роскомнадзорі.

Раніше на вимогу Генпрокуратури Росії інтернет-видання Slon.ru видалило зі свого сайту інтерв'ю з Лоскутовим. Крім того, у понеділок були заблоковані у зв'язку з «закликами до протиправної діяльності та участі в масових заходах» такі видання, як «Грані.ру», «Щоденний журнал» і «Каспаров.ru».

Нагадаємо, профілактичний лист від Роскомнадзора також отримала редакція ТСН. На вимогу російської сторони матеріал про «Марш за федералізацію Сибіру» був знятий з публікації. Таке рішення у ТСН прокоментували тим, що не хочуть втрачати російської аудиторії.

Між тим, ще одне українське видання – Главком, яке також отримало повідомлення від Роскомнадзора, робити такі дії відмовилось.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук