Рущишина на посаді голови ЛОДА підтримали громадські активісти

Низка громадських організацій Львова оприлюднили відкритого листа до президента Петра Порошенка з пропозицію призначити новим головою Львівської ОДА відомого підприємця і громадського активіста Ярослава Рущишина.

Це вже друге за останні дні звернення до Порошенка із проханням призначити очільником Львіщини Ярослава Рущишина. У понеділок з такою ж публічною ініціативою виступила спільнота випускників Львівської бізнес-школи (LvBS) УКУ.

«Ярослав Рущишин є управлінцем нового типу, який критично потрібен нашій державі для того, щоб вимоги змін, висловлені на Майдані, були реалізовані. Ярослав Рущишин має значний досвід керівництва та багато років поспіль віддано служить місцевій громаді з власної доброї волі. Він має добру репутацію кризового менеджера і громадського діяча», – йдеться у відкритому листі громадських активістів Львова до Порошенка, опублікованому 6 червня на сторінці Євромайдан у Facebook.

Відкритого листа на підтримку Рущишина підписали, зокрема, проректор УКУ Мирослав Маринович, історик Ярослав Грицак, ресторатор Андрій Худо, громадський діяч Євген Глібовицький, президент «Форуму видавців» Олександра Коваль та інші.

На початку березня низка авторитених громадських діячів і навіть більшість народних депутатів від Львівщини уже висловлювали свою підтримку Ярославові Рущишину. Однак головою ЛОДА в.о. президента Олександр Турчинов призначив народного депутата від "Свободи" Ірину Сех, яка пообіцяла залишити цю посаду після інавґурації нового президента. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук