«Самопоміч» оскаржить в ЦВК результати виборів у Кривому Розі

СуспільствоАндрій Стець, 20 листопада 20154771

Представники «Об’єднання «Самопоміч» намагались подати сьогодні до ЦВК скаргу щодо порушення виборчого процесу під час голосування у Кривому Розі, однак в держустанові  відмовилась навіть реєструвати скаргу від політичної сили посилаючись на формальні причини.

Тим не менше юристи «Самопомочі» надішлють всю інформацію поштою, внаслідок чого ЦВК буде зобов’язана прийняти скаргу, розглянути її і винести своє рішення, повідомив народний депутат фракції «Самопоміч» Олег Лаврик.

«Зараз ми намагаємось донести до членів Центральної виборчої комісії інформацію про незаконні дії підзвітних їй територіальної та районих комісій у Кривому Розі. Адже сама Центральна виборча комісія після того, як була оприлюднена інформація про масштабні порушення, повинна була відповідно до Закону витребувати всі необхідні документи, та цього не зробила», - заявив він.

Незважаючи на те, що сьогодні у Дніпропетровську вже розпочалось судове засідання щодо фальсифікацій виборів у Кривому Розі, «Самопоміч» вирішила оскаржити дії місцевих виборчих комісій і до ЦВК.

«Ми не довіряємо цьому складу ЦВК, і вважаємо, що Президент повинен внести подання на заміну її членів. Та все ж, ми використовуємо всі, передбачені законом можливості, щоб довести, що результати виборів міського голови Кривого Рогу були сфальсифіковані», – зазначив Лаврик.

Додамо, що у неділю, 22 листопада, на площі біля міської ради Кривого Рогу, відбудеться Народне Віче з вимогою скасувати результати сфальсифікованих виборів мера.

Участь у Віче візьмуть народні депутати з фракції «Об’єднання «Самопоміч». Також до участі запрошені лідери демократичних всеукраїнських політичних партій.

Нагадаємо, що ЦВК замінила 4 членів виборчої комісії у Кривому Розі.

Партія «Самопоміч» не визнала перемогу у другому турі виборів міського голови у Кривому Розі Юрія Вілкула і вимагає скасування їхніх результатів та перерахунку голосів.

Кандидат від «Самопомочі» Юрій Милобог подав скарги на порушення під час виборчого процесу, відкрито кримінальне провадження за фактами фальсифікацій на виборах.

Голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що у ЦВК немає підстав ставити під сумнів законність дій міської виборчої комісії Кривого Рогу щодо встановлення результатів виборів міського голови і немає повноважень для перерахунку голосів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук