СБУ не виявила криміналу у блозі доцента Львівського університету

СБУ не виявила криміналу у блозі доцента Львівського університету
фото ZAXID.NET
Ольга Загульська

Співробітники УСБУ у Львівській області не виявили складу злочину у дописах доцента географічного факультету Львівського університету Ольги Загульської, які вона регулярно публікує у різних соцмережах.

За словами речника УСБУ у Львівській області Орести Кутної, співробітники СБУ вивчили зміст блогу Ольги Загульської, однак не виявили у її висловлюваннях складу злочину.

«У її у публікаціях відсутні будь-які заклики, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, за які можна було б притягнути до кримінальної відповідальності», – сказала Кутна ZAXID.NET, наголосивши, що стаття 34 Конституції України гарантує кожному громадянину держави право на свободу думки і слова, на вільне висловлення своїх поглядів і переконань.

Нагадаємо, що доцент Львівського університету Ольга Загульська опинилася у центрі уваги ЗМІ після нещодавньої публікації ZAXID.NET. 52-річна викладачка університету не приховує своїх симпатій до «ДНР» та «ЛНР», визнаних в Україні терористичними організаціями, і викладає свої погляди у кількох блогах у різних соцмережах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук