СБУ підтвердила правдивість деяких викрадених хакерами документів радника Путіна

СБУ підтвердила правдивість деяких викрадених хакерами документів радника Путіна
фото ТАСС
Владислав Сурков ініціював план по дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні

СБУ призначила експертизу отриманих хакерами документів, які нібито є листами помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

«Ми призначили експертне дослідження цих документів. Поки що на сьогоднішній момент ми маємо тільки доступ до тих же файлів, і громадськість. У нас немає прямого контакту з цією хакерською групою і ми поки не можемо оцінити, чи оброблялися ті документи, які були опубліковані, після того, як вони були скопійовані з електронної пошти Суркова», - заявив Ткачук.

За його словами, зміст окремих файлів, які були оприлюднені, збігається з документальними матеріалами, які вилучалися СБУ під час обшуку в рамках кримінального провадження, пов'язаного з розслідуванням сепаратистських рухів на Закарпатті.

«Щодо більшості тих документів - нами фактично підтверджена їх справжність, їх відповідність документам, які нами раніше вилучали в осіб, які безпосередньо пов'язані з російськими спецслужбами, і працюють завербовані на російські спецслужби», - зазначив Ткачук.

Як повідомлялося, нещодавно організація українських хакерів «КіберХунта» заявила, що отримала доступ до листування помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова.

Хакери стверджують, що опубліковані документи – це план з дестабілізації України, який був в листуванні Суркова з його помічником Карповим П. Н., що для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович. Цього Карпова раніше Надія Савченко зазначила, як одного з її викрадачів.

Організація опублікувала документи під заголовком «План першочергових заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні «Шатун», які нібито розраховані на період з листопада 2016 по березень 2017 року. Серед них також був поданий так званий план щодо забезпечення Закарпаття федеральним статусом.

Між тим народний депутат Антон Геращенко переконаний, що опубліковане хакерами листування нібито помічника президента Росії Владислава Суркова щодо планів дестабілізації України є достовірним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук