Скульптуру Шевченка з міні-макета забрали для проведення технічних робіт

Сьогодні ввечері скульптуру буде встановлено на місце

Головні новини Львова 21.02Ольга Гринько, 21 лютого 2018, 11:06 0

Підрядна організація, яка встановлювала міні-макет пам’ятника Тарасові Шевченкові, у вівторок ввечері забрала скульптуру в майстерню для виконання технічних робіт, які необхідно проводити при плюсовій температурі. Як повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації, до кінця дня середи, 21 лютого, скульптура буде повернена на макет.

«Вчора ввечері підрядна організація проводила роботи з підсилення кріплення скульптури Тарасова Шевченка у міні-макеті, адже вона була розхитана. Однак певні роботи було складно виконати безпосередньо на площі через низьку температуру зовнішнього повітря. Тому скульптуру забрали в майстерню. Сьогодні до кінця для планують встановити її на макеті», – пояснив Андрій Зозуля.

Нагадаємо, у Львові 12 лютого відкрили міні-макет пам’ятника Тарасові Шевченку для незрячих. А вчора стало відомо, що невідомі намагалися викрасти нещодавно встановлену мініатюрну копію пам'ятника.

До слова, вартість бронзового макета – 200 тис. грн. Виготовили його скульптори брати Сухорські – Володимир і Андрій на замовлення Галицької районної адміністрації.

Це третій міні-макет у Львові, який виготовили для людей з важкими порушеннями зору. Першою у міні-макеті для незрячих було відтворено львівську Ратуша. Минулого року відкрили міні-макет Собору св. Юра.

P.S. Ввечері 21 лютого макет пам'ятника Шевченкові повернули на просп. Свободи та закріпили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук