Славко Вакарчук зневажає свою публіку

Влад Якушев, 2 червня 201311224180

1 червня гурт «Океан Ельзи» в черговий раз продемонстрував свою зневагу до публіки, яка прийшла на їх концерт. Час початку концерту був зазначений на білетах – 19:30. Пізніше в Інтернеті з’явились об’яви, що концерт розпочнеться на годину пізніше. Насправді ж він розпочався пізніше на 2 годин.

 

Пускати людей на стадіон почали о 18:30. З цього часу і мало не до 10-ї вечора люди у фан-зонах стояли пліч опліч чекаючи на концерт. Людей було стільки, що пройтись, або якось розім’ятись не було можливості. Натовп чекав дві години практично не рухаючись.

Коли Святослав Вакарчук з’явився на сцені він навіть не вибачився за своє двохгодинне запізнення. Поводив себе так, ніби нічого не сталося. А що такого? Бажаєте бачити зірку – стійте. Нічого вам не станеться. Зірці пробачать все.

І пробачили. Дівчата ридали від щастя. Фани влаштували видовищний флеш-моб та пустили по руках український прапор.

А кумир своєю поведінкою показав, що має всіх цих молодих людей за бидло, оскільки запізнитись на стільки часу і не сказати елементарного «вибачте», це справжнісіньке хамство.

До речі, запізнився Вакарчук і на свій концерт у Чернівцях. Там «Океан Ельзи» розпочав свій виступ на півтори години пізніше. То може це така тактика поведінки? Нехай плебеї відстояться, більше зрадіють? Я розумію, що у темноті шоу виглядає більш величним, так заявіть початок не на 19:30, а на 22:00. Тоді люди зможуть якось планувати свій час. Я особисто знаю людей, які приїхали на концерт з іншого міста і не дослухали його, бо якби залишились, то запізнились б на потяг. Скільки ще людей були змушені поміняти свої плани через те, що наш секс-символ не прийшов вчасно.

Нещодавно я був на концерті Земфіри у Харкові. Вона запізнилась на сорок хвилин, але вибачилась за своє запізнення, пояснила його причину. І це співачка, популярність якої ніяк не менша…

Особисто я більше не піду на концерти «Океана Ельзи». Якщо б не прохання  близьких, які були зі мною на концерті, я б пішов ще до початку виступу. Розумію, що така моя погроза виглядає смішною, бо група від цього багато не втратить, але це моє принципове рішення. Не бажаю терпіти такої неповаги до себе. 

А Вам, пане Святослав скажу: «Постидалися б. Ви ж з такої інтелігентної родини…»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 180

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Vik 16 червня 2013, 22:13

  Знов "об'єктивний" !!!
  між 19.30 і 21.15 - 1 год 45 хв. а не 2,5 год.
  напевно і про Хусточку і Гудимова теж "об'єктивно"....
  Що за народ.... один запізнився..... один "заокруглив"... Як на мене, то ті що "заокруглюють", трішечки зовсім прибріхують- набагато страшніші, ніж ті що запізнюються...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Той, що сміється 13 червня 2013, 21:52

  А хто рок музику під мініральну воду слухає??? Слухаючи рок, треба пивом доганятись- інакше не так вставляє! Так що "ОЕ" все правильно шарять і знають, що народу треба -пиво!Дайте народу ПИВО!!!Пива і видовищ!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Ольга 13 червня 2013, 20:54

  Скажу обєктивно: концерт почався не близько 22год, а десь о 21.15, хоча справді приємного мало (особливо незручно мені було перед мамою, яку я запросила); добиратися було ДУЖЕ СКЛАДНО (дикий "корок" на Стрийській до податкової...), якби не добре знання околиць, ми б точно запізнилися. Крім інших проблем відзначу ВІДСУТНІСТЬ на стадіоні ВОДИ, звичайної питної води!!! Нам пропонували колу, квас, пиво, а води - не було, ні дорогої, ні дешевої. Як таке можливо при 30 тисяч люду, а якби кому зле стало, то що, пивом відливати?! Але концерт - чудовий!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук