Справи прокурорські

Все життя працюючи на державу вони будують собі палаци в Україні

БлогиБорислав Береза , 7 липня 2015 212
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Джерела інформації повідомили, що вчора з будівлі Генпрокуратури, деякі високопоставлені співробітники в страшному хвилюванні почали вивозити свої незадекларовані кошти у валюті і гривні. Що ж змусило їх це зробити? Адже по надійності Генпрокуратура не поступається самим захищеним банкам.

А скринька просто відкривалася. Страх перед обшуками. Співробітники СБУ спрямовані новим головою Василем Грицаком і заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе виявили в процесі обшуку у першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця 500 000 $, 3,5 млн гривень, золото, 35 пакетів з діамантами з загальною кількістю 65 каменів, автомат Калашникова та срібну ложечку.

У відповідь на це в ГПУ почали кримінальне провадження стосовно Давида Сакварелідзе за дорученням першого заступника Генпрокурора Володимира Гузиря за статтею "захоплення державної установи". Факт кримінального провадження підтвердив нардеп Андрій Левус. Це було так зухвало і гидко, що суспільство обурилося і почало цікавитися адекватністю Гузиря.

Отямившись, Гузир спробував зробити хорошу міну при поганій грі і почав розповідати, що ніяких кримінальних проваджень не було і немає, а є лише службове розслідування. Але воно вже завершено, і підстав для початку досудового розслідування немає. Хоча замок до дверей кабінету де був обшук, зламаний.

Ай яй яй. Пан Гузир, хоч і не аматор, а професіонал, але так смішно змінює свідчення, що слухаючи його виправдання пригадується вислів Станіславського - Не вірю! Прокурори в Україні це вже каста. Каста "кришевателів", хапуг і корупціонерів. Батьки тягнуть за собою дітей на "хлібне місце". Все життя працюючи на державу вони будують собі палаци в Україні, роз'їжджають на бентлі і ренж роверах, купують нерухомість на Адріатиці і знають, що кругова порука їх не здасть.

Гузир зреагував на рефлексах. Він не винен. Він так звик. Звик до безкарності і до того, що він захищає своїх, а ті служать йому вірою і правдою. Як звикла до такої практики і вся прокурорська братія.

Каха Бендукідзе наводив у приклад теорію банки. Як ви думаєте, що станеться, якщо в банку з солоними огірками покласти свіжий? Правильно, він стане солоним. Також і з людьми - потрапивши в співтовариство корупціонерів, ви самі мимоволі стаєте корупціонером. Тому банку треба очистити від старого вмісту, вимити і наповнити новими свіжими огірками. Інакше всі повторитися. З прокуратурою в Україні те ж саме. Щоб не говорив Гузир, але він все життя працював з цією системою. У цій системі. Тому або ми кардинально змінюємо прокуратуру або і далі будемо спостерігати низку корупційних скандалів в цьому співтоваристві.

А пану Гузирю можна нагадати цитату з анекдоту - ложечки знайшлися, а от осад залишився. До речі і обшуку у його підлеглих це теж стосується.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук