Справжня конституція України

Влад Якушев, 3 листопада 2011377336

Добрий день, шановні читачі zaxid.net. Мої тексти та думки давно тут не з’являлись, тому насамперед привітаюсь з Вами та редакцією. Від сьогодні я спробую, більш-менш регулярно вести свій блог, пишучи у ньому всілякі бздури. Я інакше не можу. Розумні речі мені на думку спадають рідко, а от непотріб та фантазії я продукую у неймовірній кількості. Зокрема, переглядаючи вчора Конституцію України я прийшов до висновку, що більшість у ній написаного – відверта брехня, отже вирішив написати правдиву конституцію нашої країни.

Сьогодні я напишу вступ до конституції, та перших 10 статей. А якщо читачам буде цікаво, згодом, опрацюю її повністю.

Отже…

Всі ми пам’ятаємо, хто насправді затверджував нашу конституцію у 1991 році, тому вступ мав би бути таким:

Компанія функціонерів комуністичної партії СРСР та сексотів і кілька правдивих патріотів, розгублених та наляканих зникнення держави Рад, потребуючи залишитись на потоках розподілення народних цінностей, підігруючи бажанням Українського народу, використовуючи як привід багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого агентом ЦРУ президентом СРСР Михайлом Горбачовим розвалу Радянського Союзу, дбаючи про власний добробут та спокій, піклуючись про вміст своїх кишень, прагнучи вкрасти у каламутній воді якомога більше, та перевести награбоване на закордонні рахунки, усвідомлюючи відповідальність перед Богом,  власною  совістю,
попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, але надіючись, що знову вдасться задурити всім голову, а від Бога відкупитись молитвами та пожертвами на церкву, керуючись Актом  проголошення  незалежності  України  від  24 серпня 1991 року,  схваленим  1  грудня  1991  року всенародним голосуванням, 
приймає цю Конституцію - Основний Закон для наївних дурнів.  

Стаття 1.  Україна  робить вигляд що є  суверенною  і незалежною,  демократичною,
соціальною, правовою державою. (Так легше взяти за кордоном позики та кредити і вкрасти їх)

Стаття 2.  Суверенітет України поширюється на всю її територію, за виключенням Криму та Севастополя.
Україна є унітарною державою.
Територія України  в  межах  існуючого  кордону  є цілісною і
недоторканною. (Крим та Севастополь теж рухати не можна. Там стоїть Російський флот. Якщо його зачепити, унітарність буде поставлена під сумнів).

Стаття 3.  Людина,  її  життя  і здоров'я,  честь і гідність,
недоторканність і безпека визнаються в Україні абстрактними поняттями

Права і свободи людини та  їх  гарантії  не беруться державою до уваги. Держава ні перед ким не відповідає за свою діяльність.  Утвердженням  і  забезпеченням  прав  і  свобод
людини хай займаються в Європі, в Україні нікому до цього діла немає.

Стаття  4.  В  Україні  існує  єдине  громадянство для простих українців. Посадові особи можуть також бути громадянами Республіки Панама. Мешканці Криму та Севастополя можуть таємно мати російський паспорт. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом та наявною сумою грошей.

Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним  джерелом  влади  в  Україні  є Президент, його родичі, депутатський корпус та їх родичі, родичі, коханки та знайомі суддів та Українських олігархів. Народ думає, що здійснює владу безпосередньо і через органи державної
влади  та  органи  місцевого самоврядування.

Право визначати і  змінювати  конституційний  лад  в  Україні належить виключно іноземним консультантам і не може бути узурповане народом України.

Ніхто не може узурпувати державну владу. Можна підробити результати виборів. 

Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Органи законодавчої,  виконавчої та судової влади  здійснюють свої   повноваження  у  встановлених  цією  Конституцією межах ( до цього моменту я нічого не змінював) і своїх планів, капризів та бажань.

Стаття  7.  В  Україні  визнається місцеве самоврядування, але толку з нього ані найменшого.

Стаття 8. В Україні визнається  і  діє  принцип  верховенства
грошей та родинних зв’язків. Конституція України має за мету насміхатись над правами народу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі ЦІЄЇ! Конституції  України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення  до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України та будь яких інших законів, документів, тощо, не гарантується.

Стаття 9. Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною  Радою  України,  є  частиною  національного законодавства України. Укладення міжнародних договорів, які  суперечать  Конституції України,  можливе  після  кавопиття   з резидентами іноземних держав. 

Стаття 10. Державними мовами в Україні є українська і російська мови. До державної мови прирівнюється мат, фєня та албанській ізиг. 

Держава в’яло забезпечує  всебічний  розвиток  і  функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В  Україні  гарантується  вільний  розвиток,  використання  і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава без ентузіазму так-сяк сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 36

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 10 листопада 2011, 11:56

  Гагага... под его песни всё моё детство прошло. Однако я далёк от мысли считать всё творчество Высоцкого каким-то сверхгениальным. И не только в отношении песен. Что вспоминается из кинематографа? Правильно: Жеглов и поручик Брусенцов ("Место встречи изменить нельзя" и "Служили два товарища" соответственно). Ну, быть может ещё арап Петра Великого, но это уже так, на любителя. Так же, как из всего театра только один истеричный Гамлет на память приходит. Тоже кому как нравится... Либерастам вот нравится. А мне - нет.

  P. S. Что такое Россия, я знаю. И Малая Россия, как её составная часть, тоже мне известна. Причём вся сплошь, кроме Подолии и Закарпатья, где лично бывать не доводилось. А вот что такое "украина", я не знаю. Ибо нигде не видел этой самой "украины".

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Влад Якушев 10 листопада 2011, 10:23

  Что касается Высоцкого, так тут слышать одной фамилии не достаточно. Нужно песни слушать, в гениальные тексты вслушиваться. Похоже, в этом отношении я ближе к российской культуре чем вы. Я к бескультурью отношения иметь не хочу. Ни к русскому, ни к украинскому, ни к какому прочему. Спасибо, что проявляете столько интереса к моей персоне. С уважением В. Якушев

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 9 листопада 2011, 14:01

  Гм... я в общем-то знаю. По крайней мере, хвамилие "Высоцкий" слышал. Когда-то давно... лет тридцать назад... А с каких это пор Якушевы не имеют отношения к русской культуре? А-а-а! знаю! См. пост 10:36: осень и т. д. по тексту. Украинство головного мозга... бывает... и, к сожалению, лекарств для излечения означенного заболевания пока не найдено.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук