Сценарій хаосу та безвладдя в Україні був зірваний, – Порошенко

СуспільствоАндрій Стець, 3 червня 20162330
Петро Порошенко переконаний, що владі вдалося стабілізувати політичну ситуацію в державі

Президент України Петро Порошенко переконаний, що владі вдалося стабілізувати політичну ситуацію в державі. Про це він заявив на прес-конференції у п’ятницю в Києві.

«Урядово-парламентська криза зупинила в той час процес реформ. Тоді і без того відстаючи на півтора десятиліття від наших центральноєвропейських партнерів та сусідів, наша країна через брак відповідальності певних політичних сил опинилася в ситуації, коли вона різко загальмувала і кілька місяців тупцювала на місці. Поки одні політичні сили пакували рюкзаки, набивали їх гречкою, готувалися до дострокових парламентських виборів – інші політичні сили шукали більш складні шляхи, як стабілізувати ситуацію. Сьогодні я можу з упевненістю сказати, що неукраїнський за своїм походженням сценарій посіяти в Україні хаос, безвладдя, провалився. Спроба підточити нас із середини зустріла організований опір державницьких політичних сил», - заявив Порошенко.

Петро Порошенко також додав, що «ми сформували нову коаліцію і новий Кабмін. Уряд запропонував суспільству план невідкладних дій».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук