Суд підтвердив законність підвищення тарифів на львівські маршрутки

Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляцію виконкому ЛМР

СуспільствоНазарій Тузяк, 9 вересня 201510380
Суд підтвердив законність підвищення тарифів на львівські маршрутки

Львівський суд підтвердив законність рішення виконкому ЛМР про підвищення тарифів на маршрутки до 3 грн. Поки тривав розгляд цієї справи, проїзд у громадському транспорті зріс до 4 грн.

«Суд постановив: апеляційну скаргу виконавчого комітету Львівської міської ради задовольнити; постанову Галицького районного суду м. Львова від 10 жовтня 2014 року скасувати. Постанова суду може бути оскаржена у касаційному порядку протягом 20 днів», - заявив сьогодні, 9 вересня, суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Роман Коваль.

Позивач у цій справі Андрій Твердохліб, якому у жовтні 2014 р. вдалося оскаржити рішення виконкому ЛМР, відмовився коментувати нинішнє рішення суду. Однак він заявив ZAXID.NET, що обов'язково подасть на касацію.

У своїх позивних вимогах Андрій Твердохліб наполягає, що рішення виконкому про підвищення вартості за проїзд потрібно скасувати, оскільки воно не виносилося на голосування виконкому і про результати його розгляду не було публічно оголошено. Також позивач наполягає на тому, що Олег Синютка, який вів засідання виконавчого комітету ЛМР під час розгляду цього питання, не мав права підписувати це рішення, оскільки такі повноваження є виключно у мера міста.

Нагадаємо, у квітні 2014 року проїзд у львівських маршрутках подорожчав до 3 грн. У жовтні Галицький районний суд Львова визнав рішення виконкому Львівської міської ради про встановлення 3-гривневого тарифу на проїзд у маршрутках неправомірним. Тоді ж начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич заявила, що це рішення оскаржуватимуть у суді вищої інстанції.

У травні цього року виконком ЛМР прийняв рішення про збільшення тарифів на проїзд у маршрутках до 4 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук