Свідки у справі Савченко дають суперечливі свідчення

СуспільствоОксана Руда, 12 жовтня 20151480

Один зі свідків обвинувачення у справі української льотчиці Надії Савченко, бойовик терористичної «ЛНР» дав свідчення, які суперечать версії слідства.

Свідок Олександр Салягін, колишній член батальйону «Зоря», так званий «заступник міністра охорони здоров'я ЛНР», в суді заявив, що Савченко навряд чи могли відпустити.

Він заявив, що відбувався обмін полонених. На питання про те, чи могли відпустити полонених, він відповів: «Навряд чи», цитує його слова ресурс «Медиазона».

– Савченко могли відпустити?, – запитав адвокат українки Марк Фейгін.

– Думаю ні, але вона могла втекти. (за версією слідства, її відпустили, – ред.).

Крім того, як зазначив адвокат Савченко Микола Полозов, свідок заявив, що у Савченко були зв'язані руки. При цьому він сказав, що Савченко сама заявила, що вона корегувальник.

У суді між Салягіним і Савченко зав'язалася перепалка. Савченко запитала у свідка про карти, які були при ній на момент затримання, намагаючись довести, що по таких картах не ведуть коригування.

Він кілька разів відмовлявся відповідати або намагався ухилитися від прямої відповіді.

«Я відповідаю на ті питання, які вважаю за потрібне, і я не хочу розповідати про те, де і яку підготовку я проводив. Я не можу гарантувати свою безпеку на території України», – заявив бойовик.

На що Савченко відповіла: «Суд, я хочу пояснити, що я намагаюся отримати відповідь на дуже прості питання, оскільки свідки кажуть те, чому їх навчили, вони слабо розбираються в темі розмови, і якщо мова йде про наведення артилерії, то не кожна карта до цього підходить, тому я зараз намагаюся з'ясувати, чи могла карта, яка в мене була, дозволити мені бути корегувальником».

«Ми з вами будемо розмовляти в іншому місці, коли у вас буде вихід», – заявив бойовик «ЛНР».

На що Савченко у свою чергу відповіла: «Дивись як би ти не опинився там, звідки не зможеш вийти».

Нагадаємо, Савченко обвинувачується російським слідством за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі обвинувачення заперечує. Є свідчення, що після захоплення в полон бойовиками вона була переправлена на територію Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук