У Держдепі США нагадали українській владі про обіцянки Майдану

Американці вшанували пам'ять Небесної Сотні і закликав Київ виконати реформи

У Держдепартаменті США зазначили, що Україна за чотири роки зробила важливі кроки, але має зробити ще

У Державному департаменті США згадали про четверту річницю Революції Гідності та закликали українську владу збільшити свої зусилля для виконання обіцянок, озвучених на Майдані Незалежності. Про це йдеться в повідомленні на сайті Держдепу, пише «Дзеркало тижня».

«Чотири роки тому українці всіх прошарків суспільства та зі всіх регіонів країни об’єдналися на Майдані, центральній площі Києва, вимагаючи від свого уряду визнати вибір громадян України приєднатися до Європи. Десятки українців – «Небесна сотня» – віддали свої життя на Майдані задля мрії про кращу Україну», – йдеться в повідомленні.

Також Сполучені Штати заявили, що продовжуватимуть підтримувати Україну в її боротьбі з російською агресією.

«Сполучені Штати будуть і надалі стояти на стороні України, яка продовжує протистояти російській агресії, в результаті якої загинуло більше 10 тисяч людей і більше 1,6 мільйона українців буле переміщено», – зазначають у зовнішньополітичному відомстві.

Разом із тим, у Державному департаменті наголосили, що за чотири року українська влада зробила чимало важливих кроків, однак потрібно докласти ще більше зусиль, щоб виконати обіцянки Майдану.

«За останні чотири роки Україна зробила важливі кроки, однак необхідно ще більше працювати, щоб виконати обіцянки Майдану і розкрити потенціал України. Сполучені Штати закликають лідерів України подвоїти зусилля для реалізації глибоких, всеохоплюючих і своєчасних реформ країни, необхідних для створення стабільної, демократичної, квітучої і вільної країни, на яку заслуговують українці», – повідомляється на сайті.

Насамкінець, у Держдепі зазначили, що «пишаються тим, що працюють з народом України, щоб вшанувати принесені чотири роки тому жертви задля європейського вибору України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук