У Криму російські окупанти незаконно затримали сімох кримських татар

Окупанти інкримінують кримським татарам «терористичний акт»

Російські окупанти провели незаконні обшуки у сімох будинках кримських татар

ФСБ у вівторок, 7 липня, після обшуків, які вони провели у чотирьох районах Криму, затримали сімох кримських татар.

Як повідомляє «Кримська солідарність», сімох кримських татар доставили в управління ФСБ в окупованому Криму. Серед затриманих – громадські журналісти, спостерігачі в судах за політичними справами та релігійні спостерігачі.

Обшуки проводилися у Бахчисарайському районі – у селі Залізничне у Аліма Суф’янова, в селі Білокам’янка в Сейрана Хайретдінова та Вадима Бектемирова, а також у селі Севастянівка у будинку Олександра Сизикова. У Червоногвардійському районі Криму обшуки були у селищі Октябрське в будинку Еміля Зіядінова, в Алушті у Ділявера Меметова та у Ісмета Ібрагімов, який проживає у селищі Курци, що у Сімферопольському районі.

Представництво президента України в АРК засудило незаконні обшуки в Криму та заявило, документує кожен випадок і долучає всі факти переслідування до переліку злочинів Російської Федерації.

У свою чергу, поліція Криму вже відкрила кримінальне впровадження за статтею про порушення недоторканності житла через незаконні обшуки окупаційною владою у кримських татар.

За словами української омбудсмена Людмини Денисової, для затриманих кримських татар інкримінують статтю кримінального кодексу РФ про «терористичний акт». Запобіжні заходи для них обиратимуть завтра.

Нагадаємо, що 11 березня в домівках кримських татар розпочалася низка слідчих заходів, ініційованих співробітниками ФСБ Росії в Бахчисараї і Бахчисарайському районі. За фактом обшуків було затримано п'ятеро осіб: Енвер Мустафаєв, Сейтумер Сейтумеров (історик), Осман Сейтумеров, Амет Сулейманов, Рустем Сейтмеметов. Їх відвезли у відділок ФСБ.

Ввсім затриманим інкримінується стаття 205.5 Кримінального кодексу Росії (Організація діяльності терористичної організації і участь в діяльності такої організації).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук