У «Львівобленерго» спростували заяву Садового щодо вимкнення світла

У ПАТ «Львівобленерго» спростували слова міського голови Львова Андрія Садового про те, що, як повідомив йому голова правління ПАТ «Львівобленерго» Володимир Матвіїшин, світло на Львівщині з 8 грудня не вимикатимуть, якщо не виникатиме надзвичайних ситуацій.

«ПАТ «Львівобленерго» вважає своїм обов’язком довести до відома громадськості Львівщини дослівну відповідь Володимира Матвіїшина пану Андрію Садовому: «Якщо буде команда з ДП НЕК «Укренерго» відключати, то ми будемо відключати. Якщо команди не буде – ми не будемо відключати», – йдеться в повідомленні відділу корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго».

ПАТ «Львівобленерго» ще раз наголошує на тому, що  електричні мережі Львівської області є невід’ємною частиною Об’єднаної енергосистеми України, а ПАТ «Львівобленерго» – суб'єкт господарської діяльності, об'єкти електроенергетики якого підключені до Об'єднаної енергосистеми України. Тож ПАТ «Львівобленерго» зобов’язане виконувати і виконує оперативні команди та розпорядження Державного підприємства НЕК «Укренерго».

Як повідомляв ZAXID.NET, аварійні графіки відключень було введено по всій країні 1 грудня через аварійне вимкнення енергоблоку Б-3 потужністю 1000 мегават на Запорізькій АЕС та виникнення дефіциту електроенергії в країні.

Як заявив технічний директор ПАТ «Львівобленерго» Володимир Романишин, аварійні вимкнення електроенергії можуть застосовувати в Україні впродовж усієї зими, якщо в країні і надалі виникатиме дефіцит виробництва електроенергії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук