У львівській Опері можуть скасувати більшість вистав

Головні новини за 19.05Христина Шевченко, 19 травня 2015, 19:15 2030 4

До львівської Опери  прийшла 21 повістка. Мобілізовують провідних артистів театру.  Відтак тут побоюються, що доведеться скасувати більшість вистав. Самі ж артисти не певні, чи зможуть взяти в руки автомат.

«На театр прийшла 21 повістка. Прийшло на балет, хор, працівникам оркестру, а також технічним працівникам. Фактично, по п`ять-шість на цех», - розповів начальник штабу цивільного захисту театру Андрій Іщук.

Наприклад, з хору забирають баси і баритони вищої категорії.

«Якщо би був військовий стан, то якось має бути алогоритм: міліція, військовозобов’язані. А так як я ніколи не служив, то вони не мають права мене призивати в першу чергу», - зазначив артист хору Михайло Петелін.

Та найскурутніше балету - з 10 хлопців, які у трупі - призвали шістьох, п’ять з них  провідні танцюристи. Артисти написали навіть звернення у соцмережах до Міністерства оборони. Натомість директор Оперного думає по-іншому - актори мають іти в АТО.

«Яка це проблема, чи тільки наш єдиний театр призивають, хіба з інших театрів не беруть до війська, чи з інших установ не буруть: лікарів, кухарів? Немає незамінних людей, такого не буває, придумали таке», - пояснив директор Львівського національного театру опери та балету Тадей Едер.

Єдине, чого просить  дирекція, призивати артистів не одразу, а групами. Натомість в Міноборони - своє бачення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук