У львівському храмі організовують дозвілля для людей похилого віку

Головні новини Львова 21.01Зореслава Губарь, 21 січня, 18:46 1392 0

По вівторках та четвергах у храмі Пресвятої Богородиці Володарки України, що на вул. Новознесенській, 34, людям похилого віку організовують дозвілля. Для учасників спільноти проводять майстер-класи та інші пізнавальні заняття.

«У плані на місяць має бути великий захід, де ми запрошуємо громадських діячів, має бути екскурсія, має бути майстер-клас, пізнавальні сторінки тематичні, спортивні години», – розповідає соціальна працівниця Наталія Баховська.

Такі заняття дають змогу людям похилого віку не лише у товаристві провести вільний час, а й навчитися чомусь новому.

«Я не почуваю себе нікому непотрібною. Я відчуваю себе молодою, що мені вже не так багато років, бо я вже пенсіонерка. Я це люблю, мене тягне сюди», – додала учасниця спільноти пані Тереза.

Крім того, при храмі діє ціла низка й інших соціальних проектів.

«Я вже тут 20 років і 20 років у нас тут є якісь проекти, їх кількість щораз збільшується. Наприклад, допомога сухими продуктами для 70 родин. 20 років ми раз у місяць робимо набори вартістю 200-300 грн і розносимо їх додому малозабезпеченим. Також маємо лікарську порадню, є зубний кабінет раз у тиждень, терапевт, психолог, є нарколог», – розповів парох храму Пресвятої Богородиці Володарки України, о. Зіновій Хоркавий.

А ще при храмі можна безкоштовно або ж за символічну пожертву постригтись і випрати одяг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук