У Львові відбудуться богослужіння за участю італійського стигматика брата Іллі Катальдо

СуспільствоОльга Гринько, 12 жовтня 201717352
Упродовж 10 років у Страсний Тиждень на тілі брата Іллі Катальдо з'являються стигмати

У суботу ввечері, 14 жовтня, до Львова прибуде брат Ілля Катальдо з Кальві (Італія), який уже впродовж десятиліть щороку у Страсний Тиждень фізично відчуває Страсті Христові, про що свідчать стигмати – рани розп’ятого Спасителя, які відкриваються у нього на руках, ногах і боці.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, у неділю, 15 жовтня, та понеділок, 16 жовтня, за участю стигматика відбуватимуться Літургії, а після служб він прийматиме людей.

У суботу ввечері, 14 жовтня, брат Ілля Катальдо прибуде до Львова. Наступного дня, 15 жовтня, у храмі Воскресіння ГНІХ УГКЦ, що на вул. Городоцькій, 319а, об 11:00 та 13:00 відбуватимуться Літургії за участю брата Іллі, а з 14:30 у храмі він прийматиме людей.

У понеділок, 16 жовтня, передбачена зустріч брата Іллі з Митрополитом Ігорем та Архієпископом Мечиславом Мокшицьким.

У вівторок та середу (17-18 жовтня) у храмі Воскресіння ГНІХ УГКЦ о 9:00 відбудеться служба, а з 10:30 у храмі брат Ілля прийматиме людей.

Зазначимо, що муки стигматика знято на відео, а ченця неодноразово оглядали лікарі, які підтвердили його здоровий глузд і надприродний характер ран. Щодо офіційного ставлення Церкви до стигматів брата Іллі, то наразі вона ні не визнає, ні не заперечує цього, а спостерігає за його діяльністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук