У Львові вперше підрахують кількість велосипедистів

Лише на одному з міських перехресть щодня проїжджають понад 800 велосипедистів

У Львові вперше підрахують кількість велосипедистів

Львівська асоціація велосипедистів спільно з Інститутом міста завершують підрахунок велосипедистів. Наразі члени асоціації разом із волонтерами дослідили п'ять із десяти перехресть.

«Дослідження ми почали минулого четверга. Підрахунок тривав у четвер, п'ятницю та суботу. Оскільки досі не було достатньої кількості волонтерів, то ми стояли лише на п'ятьох перехрестях, хоча загалом запланували десять», – розповідає ZAXID.NET голова Львівської асоціації велосипедистів Оксана Авраменко.

Методику підрахунку розробили в Інституті міста. «У Києві такі дослідження уже проводили. У них є визначені для цього дні та години: рахують по середах і суботах, вранці з 08:00 по 10:00 і ввечері з 17:00 по 19:00. Однак у нас є своя специфіка, тому Інститут міста порадив спостерігати за перехрестями цілий день. Відтак ми проводили підрахунок із 08:00 ранку до 19:00 вечора», – пояснює Оксана Авраменко.

Результатів дослідження ще немає. Велосипедистів рахуватимуть також впродовж наступного тижня, а тоді ще тиждень підсумовуватимуть результати. «Попередніх результатів поки що сказати не можу, оскільки ці дані ще не виведені – ми лише набиваємо базу. Дослідження закінчується наступного тижня, а підсумки будуть підбиті через два тижня», – пояснив аналітик Інститут міста Яніс Сінайко

За словами Оксани Авраменко, волонтери вже досліджували кілька найпопулярніших перехресть міста – зокрема, провели підрахунок на Стрийській-Науковій та Куліша-Під Дубом. «У перший день дослідження я стояла на Куліша. І за цілий день цим перехрестям проїхали 812 велосипедистів, у тому числі 60 жінок», – розповіла Авраменко.

Зазначимо, що це перша у Львові спроба підрахунку кількості велосипедистів на перехрестях міста. Згідно результатів соціологічного дослідження, яке влітку минулого року провів Інститут міста, регулярно велосипедом користуються 43% львівських студентів, однак схожих опитувань, що стосуються львів’ян загалом за останні роки не проводилось.

Як свідчать результати осіннього підрахунку велосипедистів на 19 перехрестях Києва, щодня велосипедами користуються понад 3,5 тис. велосипедистів, 15% з яких – жінки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук