У Львові затвердили новий дизайн зупинок громадського транспорту

У п’ятницю, 5 серпня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив нові ескізи типового вигляду павільйонів, які встановлюють на зупинках громадського транспорту.

Згідно з рішенням виконкому, вигляд павільйонів на зупинках громадського транспорту має відповідати одному з трьох затверджених ескізів.

«Усі варіанти відповідають стандартам європейської якості», – зазначила директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич і додала, що такі зупинки слугуватимуть щонайменше 10 років.

Усі три варіанти зупинки мають однакові габарити – довжина 4 м, ширина 1,7 м, висота 2,68 м. У всіх трьох варіантах обов’язковим є накриття, стінки з трьох боків та лавки. Проте в різних варіантах елементи конструкції можуть бути виготовлені з різних матеріалів.

Перший варіант передбачає, що замість скла на одній зі стінок павільйону буде встановлений рекламний сітілайт. Дах такого павільйону має бути виготовлений з тонованого гартованого скла із захисною плівко, а лавка – з кольорового пластику.

Варінат №1: сітілайт замість боковї стінки, пластикова лавка і скляний дах

У другому і третьому варіантах встановлення рекламних конструкцій не передбачено. Всі стінки в них мають бути виготовлені з безпечного гартованого скла, а дах – з тонованого полікарбонату. Проте другий варіант передбачає лавку з дерева, а третій – з кольорового пластику. 

Варіант №2: без сітілайту, дерев'яна лавка і дах з полікрбонату

Варіант №3: без сітілайту, пластикова лавка і дах з полікрбонату

Додамо, що типовий вигляд павільйонів на зупинках транспорту мерія затверджує не вперше. Рішенням виконкому від 11 травня 2012 року, до якого і внесли сьогодні зміни, був передбачений лише один ескіз павільйону, подібний на нинішній перший варіант. Цей павільйон мав трохи меншу ширину – 3,97 м.

Відповідальними за приведення зупинок у відповідність до затверджених ескізів визначені районні адміністрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук