У National Geographic Ukraine впевнені, що журнал відродиться в Україні

Суспільство17 листопада 20140

Редакція журналу National Geographic Ukraine заявила, що за умови, якщо в Україні знайдуться інвестори, готові фінансувати вихід журналу, то вони можуть звернутися до Національного географічного товариства США і відродити випуск журналу.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сторінці National Geographic Ukraine у соцмережі Facebook.

«На жаль, інформація про закриття National Geographic Україна відповідає дійсності. Нинішня економічна ситуація не дозволяє видавництву Sanoma продовжувати випускати журнал», - зазначено у повідомленні.

Січневий номер НатГеоУкраїна буде останнім для друкованої версії, грудневий – для мультимедійної версії. Передплатники отримають компенсацію за неотримані номери. Про порядок отримання компенсаії редакція пообіцяла повідомити пізніше.

«Ми дуже вдячні за підтримку всім нашим читачам та прихильникам. Вважаємо, що за ці два роки у НатГеоУкраїна сформувалася активна та віддана аудиторія. Якщо в Україні знайдуться інвестори, що готові фінансувати вихід журналу, то вони можуть звернутися до Національного географічного товариства США. Ми впевнені, що НатГеоУкраїна відродиться, коли це дозволить економічний клімат у країні», - наголосили в National Geographic Ukraine.

Як повідомляв ZAXID.NET, в Україні закриваються видання групи Sanoma Media - Esquire Україна, National Geographic, Harper's Bazaar, «Домашнє вогнище» і Men's Health. Рішення про закриття української групи видань зумовлене важким становищем ринку друкованої преси в Україні та фінансовими проблемами у головної компанії - фінської Sanoma.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук