У Нацраді назвали дату видачі телеканалу «1+1» бланку продовженої ліцензії

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення заявила, що телеканал «1+1» отримає бланк ліцензії до 6 січня 2017 року і вчергове наголосили, що телеканал може мовити і без цього документа, оскільки його ліцензію на аналогове мовлення було продовжено і переоформлена відповідним рішенням.

«Ще два тижні тому, 15 грудня 2016 року, ліцензія для каналу «1+1» на аналогове мовлення переоформлена та продовжена на 7 років. За це рішення одностайно проголосували всі члени Національної ради.

Згідно зі статтею 33 Закону України «Про телебачення та радіомовлення» бланк ліцензії на мовлення з продовженим строком дії вручається ліцензіату НЕ РАНІШЕ ніж в останній робочий день строку дії попередньої ліцензії за умови сплати ліцензійного збору - тобто не раніше 29 грудня. Відповідно до статті 32 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» передбачено, що бланк ліцензії має бути виданий заявнику після внесення ним ліцензійного збору, що підтверджується відповідним документом органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким документом для Національної ради є виписка Державної казначейської служби України, яка була отримана 26.12.2016 року. Резюмуючи – «Студія «1+1» має отримати бланк ліцензії не пізніше ніж 6 січня 2017 року», – повідомила прес-служба Нацради в четвер, 29 грудня.

Там також повторили слова голови регулятора Юрія Артеменка про те, що «Національна рада звернулася до каналу з листом про підтвердження того, що кінцевий бенефіціарний власник каналу не змінився».

Нацрада також закликала не політизувати цю ситуацію.

«Просимо Вас не шукати в усьому політичну складову, нагадуючи ще раз те, із чого почали - 15 грудня 2016 року ліцензія для каналу «1+1» на аналогове мовлення переоформлена та продовжена на 7 років. Національна рада діяла і діятиме виключно в рамках чинного законодавства», – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, в ніч на 29 грудня «1+1» оприлюднив на своєму сайті звернення керівництва і співробітників телеканалу до президента, спікера парламенту та прем'єр-міністру України, в якому заявив, що Адміністрація президента намагається вплинути на Нацраду для скасування рішення про продовження ліцензії 1+1.

В Адміністрації президента заявили, що не втручаються у роботу Нацради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук