У Раді Європи вперше головує Хорватія

СвітРоман Ганкевич, 19 травня 20181080
У Раді Європи вперше головує Хорватія
фото Reuters
Хорватія стала членом Ради Європи у 1996 році

Головування у Комітеті міністрів Ради Європи перейшло від Данії до Хорватії. Про це повідомляє «Укрінформ».

Як зазначається, у п'ятницю, 18 травня, головування у Комітеті міністрів Ради Європи перейшло від Данії до Хорватії. Це відбулося на зустрічі в Гельсінгері, Данія, де взяли участь представники 47 країн-членів цієї організації.

Хорватія вперше головує в організації, оскільки вона стала членом Ради Європи у 1996 році.

За словами міністра закордонних справ Хорватії Марії Пейчинович-Бурич, головування є можливістю для країни створити політичний і культурний бренд і підготовкою до майбутнього головування у Раді ЄС у 2020 році.

«Протягом цих шести місяців Хорватія буде більше представлена на міжнародній арені і намагатиметься створити чіткий політичний і культурний бренд. Звичайно, кожне головування є своєрідним випробуванням перед головуванням у ЄС в 2020 році, що є набагато більш всеосяжним, оскільки Хорватії доведеться організувати близько 1400 зустрічей протягом цього року», – сказала міністр.

Головування розпочалося на тлі різкої оцінки Радою Європи посилення расизму, проявів націоналізму і нетерпимості у Хорватії. Глава МЗС запевнила, що Хорватія буде працювати над цими питаннями, а також порушувати їх на деяких засіданнях Комітету міністрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук