У Яворівському парку будують еколого-освітній візит-центр

СуспільствоОрися Шиян, 12 квітня 20192700
Будівництво розпочали наприкінці 2018 року

У Яворівському національному природному парку будують еколого-освітній візит-центр. Тут заклали фундамент, обладнали дренажну систему, зараз зводять каркасну конструкцію будівлі.

Окрім того, тут маркують центральний велосипедний маршрут «Розточчя», облаштовують пункти відпочинку та пункти технічної допомоги для велосипедистів.

Зараз у ЗСР Верещиця ведеться будівництво еколого-просвітницького центру. Будівельні роботи виконує корпорація будівельних підприємств «КарпатБуд». Об’єкт зводиться у рекреаційній зоні Яворівського національно-природного парку. Тут буде головна будівля та літній екоклас для проведення еколого-освітніх заходів.

«На даний час зведено фундамент, змонтовано систему водовідведення, ведуться роботи з монтажу каркасу будинку, стін та перекриття першого поверху», ‒ розповіли ZAXID.NET представники Яворівського парку.

Також тут навчатимуть спеціалістів, які займаються природоохоронною та рекреаційно-екскурсійною діяльністю на території біосферного резервату «Розточчя» під егідою ЮНЕСКО і спеціальні курси для підготовки інструкторів з велотуризму.

Інші партнери проекту також розпочали роботу своєї частини заходів. Відповідно до грантового договору, проект PLUARoztocze повинні закінчити до 30 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, еколого-просвітницький центр із відповідною інфраструктурою у Яворівському НПП – це кінцева точка велотуристичного маршруту «Розточчя» для короткострокового відпочинку велосипедистів та інших відвідувачів Яворівського НПП. Свій початок у польському місті Краснік, неподалік Любліна і пролягає через території Розточанського парку, міст і сіл двох повітів Люблінського воєводства та Жовківського і Яворівського районів Львівщини, які входять до проектованого Міжнародного транскордонного резервату «Розточчя» під егідою ЮНЕСКО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук