У Європарламенті вважають, що судова система України відкрила «полювання на відьом»

12 травня 20114650

Три депутати Європарламенту висловили занепокоєння ситуацією з правами людини в Україні у зв’язку з початком головування України в Комітеті міністрів Ради Європи.

Португальський депутат Маріо Давід (член групи народних партій) повідомив у Брюсселі, що до нього приєдналися польський депутат Марек Сівець (група Прогресивного Альянсу соціалістів і демократів) і британський Чарльз Теннок (група Європейських консерваторів і реформістів), повідомляє УНІАН.

«Ми цінуємо послідовні заяви Президента Віктора Януковича, який проголошує, що Україні слід наближатися до ЄС і можливо приєднатися до нього, і ми глибоко шкодуємо, що поведінка деяких людей в українській судовій системі дуже далека від цінностей, що поділяються Президентом і європейцями», – заявив Маріо Давід.

Чарльз Теннок, у свою чергу відзначив, що виникає враження, що судова система України відкрила «полювання на відьом» проти політичних опонентів.

«І тепер вони приносять у жертву колишнього Президента Леоніда Кучму, щоб показати, що нападають на Юлію Тимошенко не з політичних мотивів», – сказав британський депутат.

Марек Сівець наголосив на необхідності для української влади «знати критичну ситуацію в країні і поважати цінності, що їх уособлює Рада Європа, яку вони очолюють, починаючи від сьогодні».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук