Україна посіла друге місце серед європейських країн за рівнем тероризму

СуспільствоНазарій Тузяк, 15 листопада4040
Україна посіла друге місце серед європейських країн за рівнем тероризму
Україна кілька років поспіль входить до переліку країн зі значним рівнем тероризму

Україна посіла 17 позицію у світовому рейтингу рівня тероризму, увійшовши до переліку країн з високим впливом тероризму на життя громадян. Після Туреччини це найгірший показник серед європейських країн: із 10 балів, що позначають найгірший показник, Україна отримала 6,6 балів.

В опублікованому Інститутом економіки і світу звіті про стан глобального тероризму в 2017 році вказано, що від 2014 року Україна щороку входила до 20 країн з найбільшим впливом тероризму на життя.

«В Україні відбулося найзначніше за останні 15 років у цьому регіоні погіршення стану. Однак у 2016 році відбулося суттєве скорочення рівня тероризму до 11 смертей. Для порівняння, у 2016 році було 358 пов'язаних з тероризмом смертей», – йдеться у звіті про дослідження. Там пояснюють, що така ситуація пов'язана з війною, що відбувається на сході країни.

Загалом Україна увійшла до групи країн з високим рівнем впливу тероризму. Найгірша ситуація, згідно з рейтингом, у Іраку, який отримав 10 балів, Афганістані (9,4), Нігерії (9,0), Сирії (8,6), Пакистані (8,4) та Ємені (7,9).

Серед європейських країн після Туреччини (7,5 балів) та України найгірше оцінена Франція (5,9 балів). Сполучені Штати Америки займають 32 місце у світі (5,4 бали); Росія – 33 (5,3 ); Великобританія – 35 (5,1); Німеччина – 38 (4,9).

Зазначимо, що на позицію у цьому рейтингу впливають кілька показників, серед яких кількість терористичних атак в певному році, кількість загиблих та постраждалих від терористичних атак та економічні втрати від тероризму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук