Управління зовнішньоекономічних відносин Львівської міськради отримало нового керівника

СуспільствоТ.С., 8 квітня 20156110

 фото: "Цитадель Капітал"

З 7 квітня на посаду начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради  прийнято експерта з фінансів Ольгу Сивак. Про це під час апаратної наради з управлінцями ЛМР, 8 квітня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він, зокрема, нагадав, що управління зовнішньоекономічних відносин залишилось без очільника, коли попередній керівник - Сергій Кіраль, перейшов працювати у Верховну Раду України після обрання його нардепом на позачергових парламентських виборах у жовтні 2014 року.

За його словами, згадане управління є дуже важливим у структурі міськради. Здебільшого саме ця структура займається організацією зовнішньо-економічних відносин із зарубіжними партнерами міськради.

«Через це управління проходять усі питання, пов’язані зі співпрацею міста із Європейським банком реконструкції та розвитку, різноманітними іноземними структурами, які допомагають місту. Важливо, щоб воно могло повноцінно функціонувати», - наголосив міський голова.

До того, як обійняти посаду в органі місцевого самоврядування Львова Ольга Сивак перебувала на посаді інвестиційного радника у ТОВ «Цитадель Капітал».

Довідка

Ольга Сивак - 1974 року народження. Здобувала освіту у Львівському Національному університеті ім. Франка за спеціальністю «Економіка підприємств». Також має дипломи Львівського інституту менеджменту, Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Стажувалась у Wayne State University (США).

Працювала керівником відділу управлінського обліку у Japan Tobacco International (ex-RJR Tobacco), радником з фінансових питань у Міжнародній Фінансовій Корпорації, що входить до Групи Світового Банку. Безпосередньо перед призначенням на посаду начальника управління у структурі ЛМР була інвестиційним радником у львівській компанії ТОВ «Цитадель Капітал».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук