Уряд Грузії планує зменшити податок для малого бізнесу до 1%

Пільговий режим запрацює з літа 2018 року

СвітРоман Ганкевич, 17 лютого 20183230
Уряд Грузії планує зменшити податок для малого бізнесу до 1%
фото Depositphotos
Пільговий режим пошириться на 120 000 осіб

Міністерство фінансів Грузії виступило з новою податковою ініціативою, яка передбачає встановлення пільг для малого бізнесу. Про це повідомляє «Грузія Online».

В якості дрібних підприємців можуть зареєструватись особи, доходи від економічної діяльності яких не перевищують 500 тис. ларі (близько 5,6 млн грн) на рік. В той же час, для них буде встановлено «безпрецедентний пільговий режим», а встановлену для них пільгову ставку знизять в 5 разів – з 5% до 1%.

За діючими нормами, статус дрібного підприємця зараз можуть отримувати тільки ті підприємці, доходи яких становлять до 100 тисяч ларі (близько 1,1 млн грн).

Крім того, скасовується практика попередньої сплати податків і дрібні підприємці сплачуватимуть податки у розмірі 1% в кінці місяця. Додатково, підприємців звільнять від «ведення усілякої додаткової бухгалтерії», їх зобов’яжуть використовувати лише касовий апарат та товарні накладні.

Пільговий режим пошириться на 120 000 осіб і працюватиме з 1 червня.

Прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі заявив, що така ініціатива сприятиме розвиткові дрібного підприємництва і буде стимулом для економіки Грузії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук