В Росії закривається опозиційний журнал The New Times, який проіснував 74 роки

СвітВолодимир Пиріг, 4 червня 20174400

Головна редакторка російського опозиційного журналу The New Times Євгенія Альбац оголосила про закриття журналу.

У своєму Facebook вона опублікувала фото обкладинки журналу, на якій зображені закриті очі, сльоза і напис: «Дякуємо, що були з нами».

Як випливає з вихідних даних, опублікованих на обкладинці, останній номер журналу вийде 5 червня.

У коментарях головна редакторка підтвердила, що справді закриває журнал, але уточнила, що сайт журналу поки що продовжить роботу. «Поки що, так», – відповіла вона на запитання, чи працюватиме сайт і його співробітники.

Як повідомила Євгенія Альбац «Інтерфаксу», причиною закриття стали фінансові труднощі. «Гроші скінчилися. Завтра все розповімо в номері», – сказала головна редакторка.

The New Times (раніше – «Новое время», перейменований у 2007 році) – щотижневий суспільно-політичний журнал, що видається з 1943 року. Почав виходити в червні 1943 року в Москві, спочатку 2 рази на місяць російською мовою (до червня 1945 р. під назвою «Війна і робітничий клас»). З січня 1947 р. по теперішній час виходив щотижня. Видавався російською, англійською, французькою, німецькою, іспанською, польською, чеською та арабською мовами (станом на 1974 рік), а з середини 80-х – також і італійською мовою. Висвітлював внутрішнє і міжнародне становище СРСР, проблеми радянської зовнішньої політики, актуальні події міжнародного життя.

У грудні минулого року Євгенія Альбац повідомила, що для зниження витрат журнал більше не надходитиме в роздріб. Це рішення вона пояснила «різким зростанням послуг посередників після ліквідації кіосків».

У своєму відкритому листі на сайті журналу головна редакторка також зазначила, що кількість передплат дасть змогу The New Times існувати тільки до весни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук