В Україні учні молодшої школи навчатимуться за методикою Lego

Зміни, зокрема, відбудуться в дев'ятьох школах Львівщини

З наступного півріччя молодші школярі 100 шкіл, які беруть участь в пілотному проекті Міносвіти щодо змін у молодшій школі, отримають засоби для навчання за методикою Lego, яка з нового навчального року пошириться і на решту шкіл, повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки в п’ятницю, 27 жовтня.

Такої домовленості досягли за результатами переговорів 27 жовтня міністр освіти України Лілія Гриневич разом з представниками фонду The LEGO Foundation.

Всі учні експериментальних класів у всіх школах-учасницях проекту отримають набори конструкторів «Шість цеглинок». У Міносвіти стверджують, що методика навчання з конструкторами допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Фонд також надасть інструкторів для співпраці з педагогами.

Для перенавчання 22 тисяч вчителів, які наступного року братимуть перший клас, буде два модулі. Перший – для дистанційного курсу, який МОН планує запустити на початку 2018-го. У ньому будуть презентовані методики навчання через гру для початкової школи. Другий модуль буде розрахований на тренерів, які готуватимуть вчителів під час очного етапу.

У МОН додали, що за цією методикою вже вчаться діти з садочків та молодших класів 200 закладів освіти у 8 областях.

Нагадаємо, у пілотному проекті Міносвіти щодо змін системи навчання у молодших класах беруть участь 9 шкіл зі Львова та Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук