В Україні з’явилися синагоги на колесах

Мобільні синагоги планують об'їхати понад півсотні українських міст

Всередині фургону активісти зібрали все, що потрібно для залучення людей до вивчення релігійної та культурної спадщини Ізраїлю

В Україні з’явилися синагоги на колесах — так звані міцво-мобілі їздять різними містами та пропонують охочим дізнатися більше про юдаїзм та юдейські звичаї.

Як повідомив «5 канал», об’їхати планують 60 населених пунктів лише за місяць. Мобільні синагоги вже побували у Миколаєві та дісталися Одеси.

Учасники проекту розповідають охочим про релігійні атрибути євреїв. Створили синагогу на колесах рік тому. Тоді «міцво-мобіль» проїхав південь України. Цього року географія ширша, тож і кількість мобілів збільшили – тепер їх два.

«Шукаємо євреїв, ділимося з усіма нашими знаннями, світлом. Якщо зустрічаємо єврея – пропонуємо зробити заповідь, духовну допомогу, можемо матеріально допомогти, якщо людина потребує. Якщо людина не єврей – пропонуємо 7 заповідей», – каже співзасновник синагоги Арьє Вольф.

Фото «Таймер»

Зупиняється автомобіль біля синагог та просто у людних місцях.

Синагога на колесах планує об’їхати понад півсотні українських міст. Після південних областей «міцво-мобіль» вирушить на схід. Завершиться експедиція наприкінці літа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук