Весняний діловий форум у Львові відвідає директор ЄБРР

СуспільствоІрина Ващишин, 28 березня 2017, 20:03 460 0

Традиційно навесні у Львові відбувається діловий форум. Цьогорічний Весняний діловий форум збере понад дві сотні представників бізнесу, влади, інвесторів та фінансистів. Відвідає його і директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

«Мета усіх партнерів, усіх учасників – отримати найякісніше середовище спілкування, охопити найкращих експертів, отримати концентровані знання. Зрозуміло, що економіка у важкому стані, багато викликів. Якщо ми не будемо концентруватись на створенні конкурентоздатності, то навіть, коли все закінчиться і в країні стане краще, то за один день цього не зробити», – вважає організатор ділового форуму, керуючий партнер «Юридичної компанії HD Partners» Володимир Глащенков.

Учасники форуму дискутуватимуть у чотирьох основних тематичних напрямках. Говоритимуть, зокрема, і про успішні проекти, реалізовані в Україні.

«Головна цінність бізнесу – люди. Ми будемо концентруватись у своїй панелі на сучасних викликах для бізнесу, як збудувати компанію майбутнього – в широкому сенсі цього слова. На унікальному поєднанні нових підходів до аналітики, нових способів цифрової технології і платформах, а також на нових рішеннях в ІТ», – зазначив партнер форуму, модератор панелі Степан Ревич.

Цьогоріч Весняний діловий форум триватиме два дні – 27-28 квітня на стадіоні «Арена Львів». Найбільше учасників очікують із шести областей західної України, а також – Києва та східного регіону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук