Війна з РФ

Путін хоче зірвати позачергові вибори у ВР, щоб зламати конституційну модель управління нашою країною

БлогиЗорян Шкіряк , 29 серпня 2014 87
Зорян Шкіряк
громадський діяч

Інші блоги автора

Окрім прямої військової агресії з широкомасштабним вторгненням ЗС РФ на територію України, що має на меті окупацію частини наших східних областей, путін хоче зірвати позачергові вибори у ВР. Його ганебна мета - спроба зламати конституційну модель управління нашою країною і надалі сіяти хаос.

Не вдасться! Вибори відбудуться за будь-яких обставин. Вистоїмо! Міжнародна терористична організація Кремль, поставила ціль - знищити державу Україна. Якщо увесь світ негайно не втрутиться, отримає другого гітлера, тільки в більш збоченій та жорстокій формі. На Європу суне рашизм. Гадаю, що у наших західних партнерів, час для роздумів закінчився. Нам потрібна пряма військова допомога. Ми здатні зачистити нашу територію від терористів та усілякої бандоти, але нам дуже важко самотужки впоратись з регулярною армією ядерної Росії. Отже, сподіваємось на більшу рішучість європейських партнерів, але розраховуємо тільки на власні сили. Попри все, головне не гарячкувати, зберігати спокій і не впадати в розпач.

Настав час загально національного Єднання! Всі як один, маємо відкинути будь-які непорозуміння і об,єднатися навколо Президента України, Кабміну, МВС, МО. Разом, мусимо докладати ще більше зусиль задля підтримки наших Збройних Сил, Нацгвардіі, Добровольчих Батальйонів. Без перебільшень, від кожного громадянина України, залежить доля країни і наше майбутнє. Незалежність і свобода дістається нам страшною і надто дорогою ціною - ціною життя тисяч Українців. Назад дороги нема. Жодних сумнівів, путін програє, Україна переможе! Слава Україні!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук