Ще один власник надбудови на даху будинку у центрі Львова погодився її демонтувати

У Львові у будинку на вул. Беринди, 3 демонтують дерев’яну конструкцію на даху

Власник дерев’яної конструкції у будинку на вул. Беринди, 3 у центрі Львова погодився добровільно демонтувати її. Про це у середу, 14 лютого, повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко за підсумками переговорів із власником конструкції.

Під час зустрічі власник дерев’яної конструкції в будинку на вул. Беринди, 3, повідомив, що вона була встановлена ще у 2007 році і надав усі дозвільні документи на встановлення, введення в експлуатацію та право власності.

«На встановлення дерев’яної конструкції на вул. Беринди, 3 є дозвільні документи відповідних інстанцій. Також зареєстроване право власності. За власний кошт у цьому будинку я поміняв дах та відреставрував карнизи. Однак вже близько року почав роздумувати про можливість замінити цю конструкцію через протікання. Планую це зробити до кінця року. Зараз шукаю технічні рішення для такої можливості», – процитувала прес-служба Львівської міськради власника конструкції та кількох квартир верхнього поверху будинку. У прес-службі відмовились назвати прізвище власника нерухомості.

Дерев’яну конструкцію на даху будинку на вул. Беринди власник погодився демонтувати. Фото «Інтерактивного Львова»

За словами Андрія Москаленка, досягнуто домовленості, що з настанням тепла, у березні, власник залучить необхідну техніку і дерев’яну конструкцію демонтують.

Нагадаємо, раніше власник самовільно встановленої надбудови на даху житлового будинку на вул. Генерала Чупринки, 62 погодився на добровільний демонтаж.

У січні 2018 року «Гранд Готель» демонтував скляну надбудову, яка була встановлена наприкінці минулого року зі сторони проїзду Крива Липа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук