Вояки АТО створили у Львові вертеп, збираючи гроші на тепловізор

У Львові Союз ветеранів десантників переодягнувся у вертеп, аби купити тепловізор для наших розвідників.

«Всі учасники цього вертепу були на сході, і зараз ми є волонтерами і помагаємо нашим хлопцям із 80-ї аеромобільної бригади», ― повідомив член Союзу ветеранів десанту Роман Жук.

Це зараз вони Ірод, Чорт, Ангел, Жид, а зовсім недавно ті ж хлопці захищали аеропорт, виходили із котла, відстрілювалися і рятували побратимів на війні.

Олександр Джунківський воював у багатьох локаціях.

«Були на Луганщині, на Донеччині, з Ізварино, з котла виходили з Михайлом Драпатим. Потім у Гранітному перебували, а відтоді, як переїхав до Львова, вступив в наше десантне братство, бо у строкову службу був десантником, в мене навіть позивний був «ВДВ», ― розповів Олександр Джунківський.

Зараз «ВДВ» став царем зі сходу. Разом із побратимами із Союзу ветеранів десанту на свята обходять із вертепом підприємства, компанії, церковні громади, школи. Збирають гроші і дякують тим, хто їх підтримував.

Поруч із вояками ― їхні дружини та діти.

Заколядовані гроші використають на благодійність, куплять тепловізор для 80-ї бригади. Вони потребують ще й безпілотників і запчастин. Але найнагальніше таки тепловізор.

«Грошей ми нині зібрали близько 50 тисяч гривень. За цінами сьогоднішніми найдешевший, найпростіший тепловізор коштує близько 80 тисяч. Але ми за мету собі поставили купити кращий тепловізор і нам потрібно 180 тисяч», ― повідомив член Союзу ветеранів десанту Віталій Свінціцький.

У наступні дні військовий вертеп ще поїде на Яворівщину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук