Вперше за 25 років греко- та римо-католики зібрались на спільну асамблею

Головні новини Львова за 15.09Оксана Лабойко, 15 вересня 2015, 16:21 904 0

Вперше за 25 років дві церкви разом: до Львова на спільну асамблею з'їхалися духівники греко- та римо-католицької церков. Майже тиждень разом служитимуть молебні та говоритимуть про нові виклики в умовах війни.

600 монахів та монахинь зі всіх куточків України. В такому форматі греко-та римо-католики ще не зустрічалися ніколи.

«Вже великий результат – це те, що ми разом. Греко-католики і римо-католики разом і ми разом студіюємо, молимося і разом плануємо нашу майбутність», – наголосив владика УГКЦ Діонісій Ляхович.

Отож говоритимуть про війну і нові виклики, які вона поставила перед церквою. Та навіть попри важку ситуацію, кажуть святі отці, нині Україна є прикладом міцної віри для усієї Європи.

«Бути віруючим в Україні не соромно. Навпаки, молоді люди, молоді хлопці з гордістю приходять до церкви, цілують ікони. На жаль, у старій Європі ця щира прихильність до релігії потрохи вмирає», – зазначив отець РКЦ Юзеф Августин.

«Цього літа я був у Кракові і побачив цікаві зачіски у молодих чоловіків. Спочатку дивувався, звідки така мода, але коли приїхав в Україну і подивився тут на молодь, все зрозумів. Може цей приклад банальний, але на Україну сьогодні дивитися світ і вона так само може започаткувати моду на щиру віру», – розповів Апостольський Нунцій в Україні Томас Едвард Галліксон.

Духівники кажуть, ця зустріч перша, але не остання, бо мають ще багато спільних тем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук