ВС 4407 СН

Скільки треба заплатити, щоб їздити в маршрутці без ризику для життя?

БлогиОтар Довженко , 5 листопада 2014 2308
Отар Довженко
Журналіст
ВС 4407 СН

«Шо там Орест?»

Це одне з питань, яке цікавило водія маршрутки №41 (ВС 4407 СН), коли він о 8.40 переїжджав перехрестя вулиць Стрийської і Наукової. В цьому місці кілька днів тому була чергова аварія з жертвами, але водій, здається, цим не переймався. Для керування переповненим пасажирами мікроавтобусом йому вистачало однієї руки – другою він притискав до вуха мобільний телефон.

Розмова водія почалася ще на Науковій. Наближаючись до ринку «Шувар», він помітив, що я фотографую, і незадоволено опустив руку на кермо. Минулого разу, коли я намагався зафіксувати те саме порушення (наліпка про те, що водієві заборонено говорити по мобільному, висить у нього просто перед носом), ще й вислухав від водія пару незадоволених реплік.  Без відриву від мобільного.

Минулого разу я запитав у своїх друзів у фейсбуку, що робити в таких випадках; друзі розповіли мені, куди треба писати офіційні звернення, докладаючи відеодокази (на жаль, докази мобільним телефоном у маршрутці, де навіть руку не випростаєш, виходять погано), і тоді, можливо, ТзОВ «Фіакр-Львів» покарає недбалого водія.

Були ще не-друзі, які сказали, що нічого страшного в розмові по телефону під час керування автобусом, всі так роблять, я теж не досконалий, ніхто ж не загинув, водій маршрутки тяжкою працею добуває свій хліб і має право на слабкості, а пишуть у ТзОВ «Фіакр-Львів» доноси лише ябеди.  І чи справді мені буде легше, якщо цього дядьку-трударя з поближнього Перегноєва, який заробляє своїм дітям на ПТУ, оштрафують?

Не буде.

Просто  транспортне перевезення – це послуга, й у цьому випадку вона не просто неякісна, а ще й небезпечна для життя. І незабаром ТзОВ «Фіакр-Львів» разом із іншими атп-тзов підніме питання чергового підвищення платні за проїзд.

І от мені цікаво, скільки повинен отримувати з кожного пасажира водій маршрутки ВС 4407 СН, щоб перестати нахабно порушувати правила та піддавати наше життя небезпеці?

Прошу вважати це неофіційним та належним чином не оформленим зверненням до управління транспорту ЛМР та ТзОВ «Фіакр-Львів». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук