Інші блоги автора
- Чому Львів має платити за придбані ЛАЗи 25 жовт 2017, 16:24
За останніх декілька днів тільки особливо ліниві не поширили пост ZIK`у про те, як Львівська міська рада розраховувалася квартирами з правоохоронними органами та суддями. Не дивує мене те, що нікому не цікаво за що ЛМР (виконком? Садовий?) повинні були розраховуватися. Тут основне написати.
А от дивує мене, що ніхто не поцікавився про те, в який спосіб місто отримало ці квартири. І де місто взагалі в теперішній ситуації може взяти вільні квартири, щоб закріпити їх за працівниками прокуратури, правоохоронних органів, судів.
З того часу, як розпочалася приватизація житлового фонду, ми можемо на пальцях однієї руки перерахувати ті вільні квартири, які місто отримало як відмерлу спадщину і може вільно ними розпорядитися. Стосовно деяких з них судові процеси тривають роками. За останні 10 років за кошти міського бюджету було збудовано лише один житловий будинок на вул. Полуботка, квартири в якому розподілено між черговиками міської ради. Можу ще довго розповідати про те, скількох зусиль треба було докласти для реалізації наших ініціатив про виділення земельних ділянок для будівництва житла вчителям, ІТ-ішникам, журналістам. І як на сесії спотворили нашу Програму про можливість оренди житла для багатодітних сімей. Але зараз мова не про це.
Тепер по суті. Ось перелік земельних ділянок, які (о, диво!!) на сесії Львівської міської ради було виділено для будівництва житла для органів внутрішніх справ: вул. Мазепи, 29 (вул. Плугова, 8-а, вул. Плугова, 10а) - 2007 рік, вул. Перфецького, 2-а – 2010 рік, вул. Мечникова, 16 - 2005 рік, вул. Повстанська, 10 - 2012 рік.
Мабуть, повторюся – це на сесії розглядалися ці ухвали. Тут виникає два питання – або депутати взагалі не в курсі за що голосують, або м’яко кажучи, лукавлять. І якщо подивитись результати голосувань за ці ухвали, то «за» голосував не Андрій Садовий, власне він участі у голосуванні не брав, а весь склад фракції ВО «Свобода» і колеги з інших партій. Ось, наприклад, результати поіменного голосування по Перфецького і по Повстанській.
Земельні ділянки виділялися Головному управлінню МВС, яке в подальшому укладало всі необхідні договори, отримувало необхідні дозволи (в тому числі і у виконавчих органах) і контролювало процес будівництва. Виконком технічно закріпив ці квартири за черговиками. Ну такий вже в нас Житловий кодекс – питання про закріплення житла за черговиками розглядає виконком.
Ситуація з квартирами прокуратури є аналогічною. Рішення про укладення інвестиційного договору приймалося в 2005 році. І не чинним міським головою.
З квартирами працівників СБУ ще цікавіша ситуація – ці квартири були придбані за рахунок коштів державного (не міського, а державного бюджету) і знову ж таки закріплені за черговиками.
А ми ще черговикам Національного Банку України в такий самий спосіб квартири закріпляли, і Львівському державному університету внутрішніх справ МВС, і ДСНС. А з цими структурами, на думку анонімних авторів статті, Садовий за що розраховувався?
Вся інформація загальнодоступна і опублікована на сайті ЛМР, але нікому ж не цікаво. Значно цікавіше отримати список працівників правоохоронних органів з департаменту і намагатися маніпулювати цією інформацією.