За діяльністю ЛКП «Лев» відтепер можна спостерігати онлайн

У комунальному підприємстві облаштували дев’ять веб-камер

СуспільствоОрися Шиян, 6 червня 20167400

Львівське комунальне підприємство «Лев» ― ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин та перша комунальна ветеринарна клініка Львова ― встановило 9 веб-камер у своїх приміщеннях та вивело трансляцію усіх процесів онлайн. Це перше комунальне підприємство в Україні, яке повністю показує свою роботу у вільному доступі.

Як зазначають на підприємстві, камери облаштували ще кілька місяців тому. Спочатку вони використовувались як відеонагляд. А з червня ЛКП запустило трансляцію з веб-камер на своєму сайті. Тож всі охочі зможуть спостерігати за життям безпритульних тварин онлайн.

В режимі реального часу із запізненням лише на 3-4 хвилини на камерах можна побачити карантин, де утримують собак, яких нещодавно відловили на вулицях і які перебувають у карантинній зоні для попередження поширення можливої інфекції чи захворювань серед інших тварин; післяопераційну кімнату з вольєрами, де перебувають собаки, які одужують після травм та операцій, а також тварини після стерилізації; подвір’я ЛКП та зовнішні вольєри на вулиці, які зараз ремонтують; приймальний покій ЛКП «Лев» та коридори; стерилізаційну кімнату та лабораторію; а також кухню для тварин, де готують їжу для хворих собак і тварин, що проходять післяопераційний період.

Вартість веб-камер ― 70,5 тис. грн., налаштування онлайн перегляду – 5,5 тис.грн. Усі роботи оплачені із статутних коштів.

Щоб переглянути, як працює підприємство, потрібно зайти на сайт ЛКП «Лев», а далі у рубрику «Онлайн трансляція з ЛКП «Лев». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук