В окупованому Криму 37 людей було засуджено за політичними мотивами у 2018 році

Проти 44 людей відкриті нові політично мотивовані кримінальні справи.

СуспільствоЮрій Братюк, 28 грудня 20181370

У п'ятницю, 28 грудня, Кримська правозахисна група повідомила, які порушення прав людини вчинила окупаційна влада РФ в українському Криму протягом 2018 року.

За даними правозахисників, 37 людей було позбавлено волі за політично мотивованими кримінальними справами, з них 13 цивільних осіб і 24 військовополонених. Проти 44 людей відкриті нові політично мотивовані кримінальні справи.

Окупанти продовжували переслідування за участь у мирних зібраннях і подальше обмеження свободи зібрань. Зокрема, Москва запровадила на окупованому півострові нове законодавче обмеження: адміністративна відповідальність за несвоєчасну подачу повідомлення про проведення мирного зібрання, незазначення мети проведення або неповідомлення про відмову від проведення зібрання.

Також влада РФ чинить воєнний злочин: мінімум 5800 осіб було призвано у ЗС РФ за весняну й осінню кампанії 2018 року. Кримська правозахисна група зафіксувала й порушення свободи релігійного сповідання: мінімум 17 штрафів винесені за «незаконну місіонерську діяльність» на загальну суму 285 тис рублів (нині понад 112 тис. грн). Відкрито перші кримінальні справи проти «Свідків Єгови».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук