Житло для військовослужбовців купуватиме держава, – нардеп Кишкар

Головні новини Львова за 12.06Ірина Ващишин, 12 червня 2015, 17:58 1079 1

Помешкання для сімей військовослужбовців Міністерство оборони України зможе купувати за бюджетні кошти. Для цього вже із вересня відомству передадуть 1 млрд гривень. 

Про це сьогодні, 12 червня, розповів народний депутат від «Самопомочі» Павло Кишкар під час зустрічей із мешканцями військових містечок Львівщини. Нардеп відвідав Жовкву, Яворів та Старичі. 

«Усі військові молоді сім'ї живуть в орендованих квартирах. Всі! Ніхто не має квартир і всі про це знають!» - поділилася дружина офіцера Леся у військовому містечку в Старичах.

У тамтешній військовій частині без квартир – 800 офіцерів. Водночас і військові пенсіонери помешкання мають лише службові. 

«Я, наприклад, з Житомирської області, хтось з Києва. Я б із задоволенням переїхав в Житомир, отримав там житло, як було за Радянського Союзу, а свою квартиру віддав би офіцерові, який зараз не має де жити. Але ми всі, пенсіонери, не маємо де подітись», - розповів на зустрічі із нардепом мешканець військового містечка. 

Кошти, які Міноборони отримає на житло для військових, почнуть використовувати уже в третьому кварталі, пояснив Павло Кишкар. Їх вкладатимуть у незавершені житлові будівництва – як військові, так і цивільні. 

«Коли будинки на останніх стадіях готовності, Міноборони буде дофінансовувати їх і на цю суму будемо нижче навіть собівартості отримувати квадратні метри», - роз'яснив депутат. 

Також, за його словами, в усіх військових частинах Міністерство оборони має намір відновити колишні воєнторги.

У Старичах будівля воєнторгу уже декілька років стоїть повністю знищена. «А колись у нас тут була хороша офіцерська їдальня, де військові і всі інші мешканці села могли дешево і якісно харчуватись. На другому поверсі був магазин промтоварний і продовольчий. На третьому – взуттєва і швейна майстерні, перукарня. Для всіх це було дуже зручно», - розповів мешканець військового містечка Іван Шот.

Усі пропозиції з військових містечок Львівщини народний депутат Павло Кишкар обіцяв подати міністрові оборони у письмовому вигляді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук