ЖК Forum Apartments остаточно переміг у суді

ЖК Forum Apartments остаточно переміг у суді
ЖК Forum Apartments

Вищий Адміністративний Суд України поставив крапку у справі правомірності надання Містобудівних умов та обмежень для забудовника ТОВ «Форум Парк-Захід». 14 листопада, розглянувши касаційну скаргу Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Суд постановив залишити в силі ухвали першої та апеляційної інстанцій, а саме: визнати протиправним та скасувати рішення від 29.12.2016 року № 1/39-мб/1 та № 1/39-мб/2 про скасування містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво товариством з обмеженою відповідальністю «Форум Парк-Захід» багатоквартирного житлового будинку з вбудованою автостоянкою та громадськими приміщеннями на вул. Під Дубом, 26.

Нагадаємо, у лютому цього року ТОВ «Форум Парк-Захід» подало в суд на Державну архітектурно-будівельну інспекцію України. Позапланові перевірки інспекції не виявили жодних порушень щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на ділянці площею 0,3794 га за адресою вул. Під Дубом, 26. Та через деякий час в контролюючих органів з’явилися претензії щодо «визначення категорійності об’єкту та його порушення в частині зонування території», на підставі яких і було скасовано вже надані раніше Містобудівні умови та обмеження. В Управлінні архітектури Львівської міської ради заявили про безпідставність таких дій, вказавши на порушення процедур та упереджене ставлення ДАБІ.

Як наслідок, забудовник ТОВ «Форум Парк-Захід» подав позов до Львівського окружного адміністративного суду, який у березні цього року визнав дії ДАБІ неправомірними. Натомість, відповідач звернувся з апеляцією у Львівський апеляційний адміністративний суд, який також ухвалив рішення на користь забудовника, зазначивши, що ТОВ «Форум Парк-Захід» має всі необхідні документи та дозволи на ведення будівництва в історичній частині міста. Суди двох перших інстанцій стали на сторону Замовника, при тому, що третьою стороною судових засідань була Львівська міська рада, яка також підтверджувала правомірність отримання містобудівних умов і обмежень для ЖК Forum Apartments.

Такої ж думки притримується Вищий Адміністративний Суд України, який нещодавно постановив, що «Суди попередніх інстанцій дійшли правильних висновків», оскільки категорійність землі, на якій будуватиметься ЖК Forum Apartments, відповідає цільовому призначенню та виду земельної ділянки, тож видача Містобудівних умов та обмежень на будівництво цього об’єкту є цілком правомірною.

Суд вищої інстанції рішенням від 14 листопада 2017 року ухвалив «Касаційну скаргу Державної архітектурно-будівельної комісії України відхилити» та залишити без змін прийняті раніше рішення.

А це означає, що забудовник черговий раз підтвердив своє чесне ім’я та правомірність дозвільної документації для спорудження ЖК Forum Apartments, який планують здати в експлуатацію у 2018 році.

Нагадаємо, що Forum Apartments – це житловий комплекс бізнес-класу, який буде мати басейн, зони загального користування з тренажерами, тераси, фонтани та велике внутрішнє подвір’я. Квартири продаються з якісним ремонтом та вбудованою кухонною технікою. На сьогодні аналогів таких житлових комплексів на території Західної України немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук