Золото впливає на мозок

Чому корупціонери золото і валюту тягнуть собі в кабінет, як миша їжу в нірку?

БлогиБорислав Береза , 3 квітня 2015 390 1
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Екс-міністр Ставицький в кабінеті тримав валюту і золото, які виявили під час обшуку. Вчорашній заарештований начальник ДАІ тримав а своєму кабінеті валюту і золото, які були виявлені під час обшуку. Сьогодні депутат Каплін заявив, що під час обшуку в кабінеті заступника міністра внутрішніх справ Чеботоря були виявлені золоті злитки.

Мене цікавить, а чому корупціонери золото і валюту тягнуть собі в кабінет, як миша їжу в нірку? Тому, що не знають про те, що є банківські комірки або тому, що в середину вже не влазить? У будь-якому випадку після опублікування результатів обшуку розумові здібності цих чиновників під великим питанням. А може вони просто були впевнені у своїй безкарності?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Yu Gresko 5 квітня 2015, 14:39

  Тут усе просто. Приходиш змучений з роботи чи фуршету, відкриваєш шуфляду, витягаєш злитки і милуєшся. "Наглядно, грубо, зрімо". Перекладаєш пачки валюти. І приємно - усе це тут, воно твоє. Це не якійсь там віртуальні рахунки з купою нулів чи якась комірка у підвалі банку. То десь, а це тут. Приємна важкість у руці. Всього і не піднімеш.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук