Звільнений з посади директор ДАБІ Львівщини поновився через суд

Романа Желиха звільнили з посади вкінці 2019 року через провалене оцінювання

Звільнений з посади директор ДАБІ Львівщини поновився через суд
фото ДАБІ
Роман Желих очолює ДАБІ Львівської області з 2014 року

Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення про поновлення на посаді директора департаменту Держархбудінспекції у Львівській області Романа Желиха. Вкінці минулого року посадовець показав поганий результат під час оцінювання і керівництво ДАБІ вирішило його звільнити.

Романа Желиха звільнило керівництво ДАБІ з посади директора департаменту Держархібудінспекції у Львівській області ще у грудні минулого року, однак публічно про це не повідомлялось. У судовому рішенні зазначається, що Роман Желих не пройшов оцінювання службової діяльності за результатами його роботи у 2019 році і тому його вирішили звільнити.

Однак сам Желих переконаний, що його оцінили несправедливо.

«Він відзначає, що його результати роботи за 2019 рік із об`єктивної сторони слід оцінити позитивно, позаяк, за ключовими показниками очолюваний ним підрозділ перевищив середні значення серед інших територіальних органів ДАБІ», – йдеться у рішенні окружного суду.

Також Желих повідомив у суді, що під час оцінювання з ним не проводили співбесіду, тим самим порушивши процедуру перевірки. Натомість представник ДАБІ у суді заявив, що співбесіду із Желихом провели і звільнили його через невиконання поставлених на 2019 рік завдань.

Суд дослідив завдання, за виконання яких Желих отримав негативну оцінку, і визнав оцінювання необґрунтованим, а звільнення Желиха – протиправним. З огляду на це суддя Олександр Сасевич повністю задовольнив позов Романа Желиха і поновив його на посаді.

У матеріалах справи також є довідка про те, що Роман Желих перебував на лікарняному з 29 листопада до 17 березня. Відтак суд поновив його на посаді з 18 березня 2020 року.

Це рішення суду ще не набрало законної сили, і протягом 30 днів його можна оскаржити в апеляційному порядку.

Зазначимо, що Роман Желих керував обласною ДАБІ з 2014 року. За цей час інспекція неодноразово виносила рішення, повязні з узаконенням скандальних будівництв. Зокрема, підпис Желиха стоїть на дозвільних документах на будівництво скандального МАФу на просп. Чорновола, який нещоджавно знесли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук