9 відомчих будинків стали комунальною власністю Львова

17 січня 20093080

Міська рада прийняла ухвалу про прийняття у власність територіальної громади Львова трьох гуртожитків від ТзОВ "Львівавтокомплектація" по вул. В. Великого, 16, вул. Наукова, 16, вул. Кульпарківська, 139. Після закінчення процедури прийому-передачі мешканці зможуть приватизувати свої помешкання, оскільки з 1 січня цього року вступив в дію Закон України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків". Цим законом регламентується порядок приватизації помешкань у гуртожитках, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

Торік у власність міста від відомств також було прийнято будинки: №7, 20 на вул. Вагонна від ВАТ "Львівський мотозавод", №6а на вул. Деснянській від УКБ Повітряних сил ЗСУ, №20 на вул. Драгана від ВАТ "Львівський завод будівельних виробів"; №11а на вул. Героїв Крут від ВАТ "Львівтеплопроект" та №26 вул. П.Мирного від КЕВ. Відтак, у комунальну власність прийнято 9 будинків.

Крім того, міська рада прийняла ухвалу про надання згоди на прийняття 8 будинків від ДЖКП ЛОРТА №4/1 на вул. Патона, №72 на вул. Виговського, №214 на вул. Городоцька, №150 на вул. Люблінська, №33, 35 на вул. Каховська, №36 на вул. П. Полтави, №32 на вул. І.Пулюя та №66 на вул. Шевченка від ВАТ "Львівський мехсклозавод" будинок. Зараз Залізнична та Франківська районні адміністрації готують акти прийому-передачі цих будинків, після чого питання буде винесено на розгляд виконавчого комітету та міської ради.

"Процес прийому-передачі відомчих будинків проходить довгу процедуру: цим питанням займаються районні адміністрації, які оформляють відповідні акти, рішення виконавчого комітету, ухвалу сесії. Проте часто виникають проблеми з боку балансоутримувачів, які не хочуть передавати будинок, справи роками розглядаються в суді; крім того, кожен відомчий будинок має свої проблемні питання, що затягують процес передачі. Тим не менше над проблемами відомчих будинків постійно працюють спеціальні комісії, аби закінчити цей процес", - каже начальник відділу експлуатації житлового фонду Богдан Петраш.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук